Игорь Коротченко (i_korotchenko) wrote,
Игорь Коротченко
i_korotchenko

И это все о нём (украинский язык отличается от русского, но смысл понять можно)


Как выяснилось, на Украине читают мой блог и даже делают перепечатки постов. Украинский язык отличается от русского. Но смысл понять можно.

[Info] i_korotchenko в Перший заступник міністра оборони РФ: Ашурбейлі був звільнений за зрив держоборонзамовлення
Сьогодні в прес-клубі Міністерства оборони РФ пройшла зустріч з першим заступником міністра оборони Олександром Сухоруковим. Дуже багато важливої ​​та ексклюзивної інформації. Увечері я докладно розповім у блозі, про що конкретно йшла мова. Поки ж зазначу саму важливу новину: як заявив перший заступник міністра оборони Олександр Сухоруков, колишній генеральний директор ВАТ “ГСКБ” Алмаз-Антей “Ігор Ашурбейлі був звільнений із займаної посади за зрив термінів постачання двох полкових комплектів ЗРС С-400, за якими ГСКБ було головним виконавцем. 

При цьому два нових довгострокових контракту укладені вже з ВАТ «Концерн ППО« Алмаз-Антей ». Концерн взяв на себе вирішення питання координації багаторівневої кооперації підприємств промисловості. Належить також вирішити складне питання збільшення виробничих потужностей Концерну з метою забезпечення планів з побудови системи ВКО країни.

Ну ось і прояснилося, за що Російська держава (рада директорів ГСКБ представляє його інтереси) розлучилося з Ашурбейлі: цей чол. зірвав державне оборонне замовлення. Підвів країну і народ. У воєнний час за це розстрілювали, зараз – поки просто попросили товариша з Баку вийти геть.

І на цьому тлі провалив держоборонзамовлення Ашурбейлі справи заявив, що система ПРО Москви небоеготова (на посаді гендиректора ГСКБ він, між іншим, був куратором НІІРП – це головний розробник системи А-135), що в Росії припинено виробництво зенітних ракетних систем С-300 (а С-300ВМ виробляють!), що у перспективного ЗРК “Витязь” (розробляється на зміну С-300) виникнуть серйозні проблеми з термінами випробувань нової ракети, і що в найближчі роки заводи кооперацію “просядуть” без замовлень. Ашурбейлі також заявив, що задані Міністерством оборони РФ перед промисловістю терміни розробки перспективних систем ППО-ПРО виконані не будуть – “таких подвигів не буває”. Це називається – “нак а кал у порога”: підірвав переговорні позиції Росії на переговорах по ЄвроПРО.

Очевидна необхідність розслідувати не лише темні плями в біографії Ігоря Ашурбейлі, але і схему функціонування особисто належать йому бізнесів, куди щорічно “заводилися” по лінії держоборонзамовлення мільярди рублів. Пора (давно пора!) Заводити справу і об’єктивно розслідувати, чому зірвано терміни надходження у війська нового озброєння.

Корупція у сфері держоборонзамовлення повинна бути прирівняна до державної зради.

Источник http://denovo.com.ua/?p=564

Tags: Ашурбейли, ГОЗ, Игорь Ашурбейли, Игорь Коротченко, Министерство обороны России, гособоронзаказ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments